ClearLift Yaşlanmaya Karşı

ClearLiftYaşlanmaya Karşı Yeni Bir Yöntem: ClearLift

Clearlift, kırışıklıklardan çatlaklara, genişlemiş gözeneklerden boyun ve yüzdeki elastikiyet kaybına kadar tüm yaşlanma belirtilerinde etkili bir sistem. Bu son teknoloji lazer tedavisinin en harika yanı ise tamamen acısız olması ve sosyal hayatınıza hemen dönebilmeniz. 

ClearLift lazer teknolojisi

ClearLift, kolajen üretimini maksimum bir oranda tetikleyerek cildin yenilenmesini ve yaşlanma belirtilerinin gözle görülür bir şekilde hafiflemesini sağlar. Tedavi tamamlandığında çevrenizdekiler ne yaptırdığınızı tam olarak anlayamaz ama sizdeki değişimi, gençleşmeyi fark ederler.

Bu yenilikçi lazer tedavisi, cildin yapısını iyileştirerek, ince çizgileri, kırışıklıkları yok eder, gözeneklerin küçülmesini, kahverengi güneş lekelerinin ve çatlakların hafiflemesini sağlıyor. ClearLift birçok sistemin yetersiz kaldığı cilt sıkılaştırma konusunda da çok etkili.

Hassas bölgeler

Boyun bölgesindeki sarkmalar ve yaşlanma belirtileri anti-aging endüstrisinin en zorlandığı alanlardır. ClearLift sistemi bu bölgede de son derece etkili olan bir tedavidir. Sadece boyun bölgesinde değil, göz çevresindeki ince çizgiler ve ellerde de zamanı gözle görünür bir şekilde geri çevirir.

Nasıl etki ediyor?

ClearLift Lazer, işlem yapılan bölgede binlerce mikroskopik delik açar. Bu gözle görülemeyecek kadar minik delikler cildin kendini iyileştirme mekanizmasını tetikler. Bu da cildin daha kolajen üretimini artırır.

İşlem ne kadar sürüyor?

ClearLift tedavisi yaklaşık 20 dakika sürüyor ve en önemlisi işlem sırasında hiçbir rahatsızlık, ağrı hissetmiyorsunuz. ClearLift seansında sadece işlem yapılan bölgede hafif bir sıcaklık hissedilir. Lazer başlığının hareketi sırasında çıkan hafif bir ses dışında kendinizi şekerleme yapacak kadar konforlu bir deneyimdir. Tedaviden hemen sonra işinize, sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

Cilt üzerindeki etkileri kaç seans sonra görülüyor?

ClearLift ile gözle görünür sonuçlar almak için 3-4 haftada bir yapılan 3-5 seans yeterlidir. Sonuçları cilt yeni kolajen üretimini tamamlamaya başladığında, yani bir ay içinde görmeye başlarsınız – aslında daha ilk tedavinin ardından cildiniz daha taze, parlak ve canlı görünür. Ama sistemin olumlu etkilerini 3-6 aya kadar giderek artan bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

Tedaviyi tekrar yenilemek gerekir mi?

ClearLift, yaşlanma belirtilerini tersine çevirir ancak, yaşlanma sürecini durdurmamız mümkün değildir. Sonuçların kalıcılığını belirleyen birçok faktör vardır; uyguladığınız cilt bakımı, beslenme alışkanlıklarınız ve güneşten korunup korunmadığınız gibi. Eğer doktorunuzun önereceği cilt bakımını uygular ve güneşin zararlı ışınlarından korunursanız ClearLift’in olumlu etkileri uzun süre devam edecektir. Ama cilt kaliteniz yıllar önceki iyiliğine kavuşsa bile yaşlanmanın hiç durmayan bir süreç olduğunu unutmayın tedaviden bir yıl sonra bir kür daha uygulamayı düşünebilirsiniz.

Uygulama Alanları ile ilişkili diğer konular
 • Yaşlanma Karşıtı ClearLift

  Bu sistemin diğer adı da “Öğlen tatilinde yüz germe”. Yani cevabımız evet. Pixel Q-Switched lazer cildin sadece altında çalışıp, üst deri üzerinde bir tahribat yapmadığı için  ClearLift işleminden hemen sonra işe dönebilirsiniz ve merak etmeyin kimse...

 • ClearLift ile Leke Tedavisi

  Cilt lekelerinde dermatolojik tedavi yöntemleri, leke çıkarıcı kremler istediğimiz etkiyi elde edemememiz ve hayal kırıklığına uğramamızın nedeni bazı lekelerin çok inatçı olması. Derin, eski ve koyu lekeler bazen hiçbir tedaviye cevap vermiyor. ...

 • ClearLift Lazer Leke Tedavisi

  Lazer tedavilerinin güneş lekelerinin %80 oranında tedavisi sağlanıyor. Cilde gönderilen lazer ışığı sadece sorunlu bölge üzerinde çalışarak etrafındaki dokulara zarar vermeden lekelerin tedavi ederken kolajen üretimini uyarır.

 • ClearLift ile Göz Çevresi

  Yüzünüzdeki ifadeyi, mimiklerinin odak noktası olması açısından gözler oldukça önemli. Gözler çevresi en özen gerektiren bölümlerinden biri hiç kuşkusuz Özellikle bu bölgedeki cilt hassastır ve diğer bölgelere oranla daha çabuk yaşlanır. ...